פוסטים בפורום

Nadav Shabo
Amature StocksHunter
18 באוק׳ 2020
In השוק האמריקאי
קצת למי שלא מכיר : חברת וירג'ין גלקטיק עוסקת בפיתוח, תכנון ויצירת תשתית לתחבורה מסחרית לחלל. החברה פועלת תחת תאגיד וירג'ין ומשתמשת בטכנולוגיות החברות בקבוצה על מנת למסחר תיירות חלל מכדור הארץ. בנוסף, החברה מספקת שירותי טיסות ותעבורת חלל ללצרכי מחקר ועוד. המנייה עלתה מתחילת שנה מעל 100% ובחודש האחרון מעל 30%. המניה בימים אלה פורצת משולש מתכנס ובנוסף מחזורי המסחר עולים משמעותית. ממוצע 8 אקספו חוצה ממוצע 39 מה שמעיד על עוצמת קונים. עוד נתון מעניין שלפי אתר פינויז למניה יש כ - 26% אחוזי שורטיסיטים מה שיכול לתת דלק להמשך הטיסה. בתאריך 22.10.20 החברה שולחת לחלל טיסת מבחן, ובשבועות הקרובים אף טיסת ניסוי לחלל שבמידה ותצליח המניה תטוס גם תרתי משמע. אין באמור המלצה - רק לצורך לימוד בלבד.
מניית SPCE content media
3
1
134
Nadav Shabo
Amature StocksHunter
08 באוק׳ 2020
In השוק האמריקאי
למי שלא מכיר : מניית טסלה הינה יצרנית רכבים המבוססים על אנרגיית חשמל ואנרגיה היברידית. החברה מתמחה בפיתוח טכנולוגיות אנרגיה נקיות המוטמעות ברכבים אותה היא מוכרת. רכב הדגל של החברה הוא דגם הרודסטר. בנוסף, החברה פועלת יחד עם חברת טויטה על פיתוח רכבים חשמליים, חלפים ומערכות הנדסה וייצור תומכות. טסלה היא המניה האהובה, המסקרנת וחבביבת הקהל. המניה במגמה עולה תמידית ( כמובן עם תיקונים רנדומליים כמו כל מניה ) בגרף יומי בימים אלו מייצרת משולש מתכנס שב-90% מהמקרים יילך עם כיוון המגמה ויפרוץ כלפי מעלה. הסקטור כרגע הכי חם בשוק ( יכולים לראות גרף דומה NIO ) . עולה בפרה נכון לכתיבת שורות אלה בכ - 2.5% כמובן האמור אינו המלצה לשום פעולה - אלא לידע כללי בלבד ולצורך לימוד !!! שאו ברכה והצלחה בכל טרייד שתקחו .
מניית טסלה האגדית! ( TSLA ) content media
2
0
91
Nadav Shabo
Amature StocksHunter
07 באוק׳ 2020
In השוק האמריקאי
מניית NIO נמצאת במגמת עלייה מחודש מרץ 2020 מייצרת בכל פעם תצורות של משולשים מתכנסים שפורצים בסופו של דבר. ביום שישי תאריך 2.10 החברה הודיעה שמסרה 4708 רכבים - גידול של 133.2% בימים האלה המניה מייצרת משולש מתכנס שהכיוון ב-90% יהיה לכיווני 24-25. אין באמור המלצה - דעה אישית שלי בלבד!!
מניית NIO 
 content media
4
4
298
Nadav Shabo
Amature StocksHunter
+4
More actions